Дитина не встигає закінчити цей навчальний рік?

Це можна зробити влітку
та отримати табель!

Екстернатна форма здобуття освіти – для вас, якщо ви бажаєте

наздогнати шкільну програму

Екстернатна форма здобуття освіти – для вас, якщо ви бажаєте

опанувати два роки шкільної програми за один

Екстернатна форма здобуття освіти – для вас, якщо ви бажаєте

поєднувати навчання зі спортом, мистецтвом та подорожами

Навчання за екстернатною формою здобуття освіти

передбачено Міністерством освіти та науки України

Екстернатна форма здобуття освіти – для вас, якщо ви бажаєте

Екстернатна форма здобуття освіти – для вас, якщо ви бажаєтевчитися у своєму темпі та випереджати програму

Чому батьки обирають саме нашу екстернатуру?

бо ми доводимо її ефективність на цифрах

Вартість

Програма «ЕКСТЕРН ВЛІТКУ»

(-35% від звичайної ціни)

4 900 грн

/ семестр

 • Доступ до цифрових навчальних матеріалів, які відповідають освітній програмі, затвердженій МОН
 • Індивідуальний навчальний план для екстернів 1-11 класів
 • Індивідуальний менторський супровід
 • Доступ до тестів/контрольних робіт з автоматизованою перевіркою
 • Доступ до лабораторних, практичних робіт та конспектів всіх уроків
 • Аналітика успішності
 • 15 консультацій на місяць зі вчителем
 • Можливість опанувати програму 1 семестру за літній період
 • Навчання триває до 31 серпня 2024 року

По закінченню екстернату учень/учениця отримує відповідні підтверджуючі документи державного зразка

Станьте екстерном за три простих кроки

1

Зареєструйте себе та учня на навчальній платформі

2

У батьківському кабінеті надішліть заявку на пакет «Екстерн влітку»

3

Наш адміністратор зв’яжеться з вами та допоможе з оформленням документів

Відгуки про нас

Відгуки

Ми будемо раді якщо ви поділитесь вашим відгуком про нашу роботу, аби ми могли ставати краще

Хорошая Юлія

Мама (6 клас)

Ви часто мене питаєте, як наші успіхи на домашньому навчанні . Ще рано робити якісь висновки, та й, загалом, я сама наразі не бачу цілісної картини. Ми ще не вийшли на виконання завдань день у день (бо пізніше почали), але, звичайно, Маша не сильно через це і турбується. Контрольні роботи не прості, часом не вистачає виділеного часу, щоб відповісти на всі запитання. У звичайній школі вона була відмінницею. Але коли запитую, чи подобається тут, Маша з упевненістю відповідає: “ТАК!” Математику ловить, додаткових занять не потребує, а от з українською …. швидше за все, потрібен буде вчитель. Але я все ж думаю, що їй просто не подобається цей предмет, тому вона його ігнорує (я теж мови не любила). Зате дуже багато часу доня присвячує себе творчості – і це приносить їй задоволення. А я щиро радію за неї.

Марина Колос

Мама (7 клас)

Навчальний рік у новій школі завершено , позаду 7-й клас. Усі контрольні здано, чекаємо на табель. Мій перший рік без стресу, негативу до школи та поборів на штори А що так можна було? Знаєте, а я таки пишаюся собою! Це було, без заперечень, одне з найважливіших, доленосних, важких рішень. Я переступила через осуд оточуючих, але вчинила на користь моєї дитини – перевела її до нової школи, до дистанційного закладу “Атмосферна школа”. Це, повірте, дійсно крок у майбутнє. Цей рік прожили не в режимі “лінивий учень і зла мати”, ми були командою в дивовижному освітньому просторі. Уперше школа викликає в мене таке захоплення та глибоку повагу: від керівників та вчителів до адміністратора. Я жодної секунди не шкодувала, що Аліса тут навчається! Я пишаюся цим☺️ і @atschool.com.ua дякую всій команді ! З вами цікаво (буду відвертою, я теж уроки підглядаю☺️) і легко. Процвітання вам та розвитку! До зустрічі в новому навчальному році.

Векарева Рина

Мама (6 клас)

“Атмосферна” стала нашим вибором) Відмінна комунікація, подача матеріалу, термін здачі. Відучилися цей рік у 6 класі легко та цікаво.

Алла

Дочка вчиться в цій школі. Тепер у неї з’явилося більше вільного часу на секції, гуртки, відпочинок. Можна займатися віддалено, переглянути урок у записі. Я вважаю, що зробила правильний вибір. Дочка дуже рада новій школі.

Алла Ромашка

Мама (7 клас)

Дякуємо, Атмосферна Школа за чудовий, цікавий та насичений знаннями навчальний рік! Дякуємо за цікаві лабораторні роботи! Наш вчитель хімії Глеб Репич неперевершений! А Нудний Ден з фізики! Це круто та корисно, навіть, дорослим! Попереду відпочинок і до нових знань!

Жанна Косенко

Плюси Атмосферної в тому, що учень може прослухати урок навіть, коли десь їде, це дуже зручно! Другий плюс, це ваші відео з наочністю, коли вчитель показує мінерали дитині, вона їх бачить, коли проводить експеримент. Це величезні плюси вам, бо інші школи не мають такого арсеналу. Цікавий контент це найсильніший стимул.

Учениця

Мені дуже сподобалося вчитися тут! Це дуже цікаво, весело, гарно на відміну від моєї минулої школи.

Ярченко Руслана

Мама (11 клас)

За рік кількість учнів у нашому 11-му класі збільшилася втричі. І я ні разу не пошкодувала про свій вибір. Син навчався із задоволеннм. Оцінки чудові. Були деякі організаційні моменти, але де їх нема? Школа нова і десь трохи не вистачало досвіду, десь зростання випереджало розвиток, але загалом Атмосферна Школа молодці.

Георгій Коваленко

Батько (5 клас)

Щиро дякуємо! За креативність, технологічність, професійність, уважність до потреб учнів і готовність бути на зв’язку майже цілодобово. Буквально сьогодні син запитував, чи можна буде йому продовжувати навчатися в «Атмосферній школі» у разі завершення пандемії. Ми його заспокоїли 😉 І окрема подяка за вічні цінності і цитату Сковороди у відео привітанні. Та й повідомлення про входження до світової спільноти дистанційних шкіл надихає!

Яна Литовченко

Ваша школа це інша реальність, де немає примусу і контролю дорослих! Це дуже цікаві і сучасні уроки, без застарілої і неправдивої інформації. Це можливість дитині менше писати непотрібного в зошиті, а просто більше думати над відповіддю замість писанини. Це можливість створити свій графік навчання, наприклад, вивчати в день один предмет, кілька уроків підряд, а на наступний день інший. Дитина висипається і з гарним настроєм вчиться. Просто має вибір і це дуже мотивує Це був чудовий навчальний рік❤️

Що таке екстернат? Екстернат – це форма отримання освіти, що дозволяє учням самостійно опановувати навчальну програму середньої загальної освіти в Україні. Дистанційна Атмосферна Школа надає всі необхідні навчальні матеріали для успішного засвоєння програми та проводить семестрове та річне оцінювання екстернів на своїй онлайновій навчальній платформі. Після успішної атестації дистанційна школа надає свідоцтво про загальну середню освіту державного зразка. З ліценцією школи можна ознайомитися тут. Екстернатна форма навчання надає змогу учням самим планувати свій навчальний процес та приділяти особливу увагу саме тим предметам шкільної програми, що є найцікавішими і найнеобхіднішими для них. Учні мають змогу протягом одного навчального року пройти оцінювання за один або кілька класів у межах одного або декількох рівнів повної загальної середньої освіти.

Після зарахування до дистанційної Атмосферної Школи на пакет «Екстерн», учень отримує повний доступ до навчальних матеріалів з обраного ним класу.

 • • Професійно озвучена відеопрезентація за 15 хвилин розкриє тему уроку
 • • Конспект стисло відтворить вивчене
 • • Завдання для самоопрацювання допоможуть закріпити інформацію
 • • Тести для самоперевірки, що допоможуть визначити рівень засвоєння матеріалу
 • • Додаткові матеріали дадуть змогу поглибити свої знання

Пакет «Екстерн» надає можливість навчатися в індивідуальному ритмі. Учні отримують доступ до всіх навчальних матеріалів Атмосферної Школи: професійно озвученої відеопрезентації, опорного конспекту від вчителя, завдань для самоопрацювання та текстів для самоперевірки в кожному уроці. Кожен екстерн також отримує доступ до всіх лабораторних та практичних робіт з хімії, фізики, біології та географії. За бажанням учень може виконувати тести, які автоматично будуть перевірені системою. Оцінювання відбувається за семестровою та річною роботою за кожним предметом. Дистанційна Атмосферна Школа надає свідоцтво державного зразка про загальну середню освіту після успішного написання необхідних робіт. Також, якщо потрібно, учень може отримати підтримку ментора та додаткові онлайн-консультації, що допоможуть екстерну ще ретельніше спланувати увесь навчальний процес. Дистанційна школа надає всі необхідні умови для успішного навчання екстернів, а також проводить ДПА у дистанційному форматі (після 4-го, 9-го та, за необхідності, після 11-го класів) та допомагає екстернам зареєструватися на ЗНО за місцем проживання.

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.