Екстернатна форма навчання

Шлях «Екстерн» 1-11 класи

 • Навчання у власному темпі
 • Мінімальна кількість оцінювань
 • Платформа нового покоління
 • Свідоцтво державного зразка

Шлях "Екстерн PLUS'

30 000 грн

/ Рік

 • Свідоцтво державного зразка
 • Доступ до оновленого контенту 24/7
 • Менторська підтримка*
 • Групові консультації (до 15/міс)
 • Два класи за 1 навчальний рік
* базова підтримка

Шлях "Екстерн PRO"

70 000 грн

/ рік

 • Свідоцтво державного зразка
 • Доступ до оновленого контенту 24/7
 • Менторська підтримка*
 • Групові консультації
 • Два класи
 • за 1 навчальний рік
 • Індивідуальні консультації (5/міс)
 • Майстер-класи (офлайн та онлайн)
 • Атмосферні зустрічі з ментором (офлайн та онлайн)
 • Позашкілля/Гуртки (2 гуртки в місяць на вибір)
 • Підготовка до ДПА/НМТ/ЗНО або поглиблене вивчення предметів 2 предмета в місяць на вибір
* повна підтримка

Шлях "Екстерн"

7 450 грн

/ сем.

 • Свідоцтво державного зразка
 • Доступ до оновленого контенту 24/7
 • Менторська підтримка*

1490 грн/міс. – за умови передоплати за семестр

*базова підтримка

Шлях "З Україною в серці PRO"

7 950 грн

/ сем.

 • Свідоцтво державного зразка
 • Доступ до оновленого контенту 24/7
 • Менторська підтримка*
* базова підтримка

Наші вчителі

Ірина Єзан

Керівниця освітнього напрямку "Атмосферної школи"

Вітання! Я вчитель географії Ірина Єзан. Моя мрія – щоб ви полюбили географію, як люблю її я. Географія – це не просто вивчити всі країни, річки, гори, моря та інше на карті. Географія – це про розуміння всього, що відбувається на нашій планеті, це практичні навички, які можуть врятувати життя, це захопливі відкриття, і це зазирання у майбутнє. Рушаймо разом з нами у чарівний світ планети Земля і не лише

Олена Земцова

Керівниця кафедри математики

Привіт! Мене звуть Олена Земцова і я тут із важливою місією – закохати тебе у математику. На уроках ти не лише навчишся рахувати 2+2, а і отримаєш корисні знання, що неодмінно допоможуть у житті. Тобі ніяк не обійтися без наших уроків навіть для того, щоб купити правильну кількість шпалер до кімнати. А можливо, навіть саме цей предмет надихне тебе стати науковцем у NASA, там без математики ніяк. Наша команда проведе тебе у захоплюючий та цікавий світ математики, та доведе, що це легко, захоплююче та творчо! А головне, що це не просто цифри, а щось більше. Зустрінемося!

Янчева Марія

Янчева Марія

Учителька історії та правознавства ІІ категорії

Педагогічний стаж: 7 років.

Тетяна Ільєнко

Керівниця кафедри української мови та літератури

Учасниця програми “Лідер у мені” (Франклін Кові ED). Успішно пройшла навчання “Сучасні стандарти інклюзивного супроводу дітей з особливими освітніми потребами” (Мішель Хені, Емі Хенреді) та навчання Additional Basic Qualification in Junior (Queen`s University Kingston, Ontario, Canada).

Людмила Айдарова

КЕРІВНИЦЯ КАФЕДРИ БІОЛОГІЇ

Магістр біології, автор методичного посібника з роботи з цифровими лабораторіями та дидактичних матеріалів для українських та зарубіжних навчальних закладів.

Наталя Лисак

КЕРІВНИЦЯКАФЕДРИ МИСТЕЦТВА

Учасниця відеопроекту “Terra Bukovyna – художні магніти” та мистецької місії Академічного симфонічного оркестру.

Євген Варзар

КЕРІВНИККАФЕДРИ ІНФОРМАТИКИ

Автор курсу відеозанять з табличного процесора та олімпіадних завдань з інформаційних технологій.

Тетяна Іллєнко

КЕРІВНИЦЯКАФЕДРИ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ

Учасниця програми “Лідер у мені” (Франклін Кові ED) успішно пройшла навчання “Сучасні стандарти інклюзивного супроводу дітей з особливими освітніми потребами” (Мішель Хені, Емі Хенреді) та навчання Additional Basic Qualification in Junior (Queen`s University Kingston Канада).

Валерія Гах

КЕРІВНИЦЯКАФЕДРИ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

Дипломований викладач англійської мови. Має сертифікат First Certificate in English, Council of Europe Level B2 (FCE b2). Активний учасник конференції “ FUNDUMENTAL AND APPLIED RESEARCH IN THE MODERN WORLD”.

Приклади уроків
slide image
Як проходить навчання
slide image
Приклад уроків 1 клас
slide image
Приклад уроків 2 клас
slide image
Приклад уроків 3 клас
slide image
Приклад уроків 4 клас

Відгуки

Ми будемо раді якщо ви поділитесь вашим відгуком про нашу роботу, аби ми могли ставати краще

Хорошая Юлія

Мама (6 клас)

Ви часто мене питаєте, як наші успіхи на домашньому навчанні . Ще рано робити якісь висновки, та й, загалом, я сама наразі не бачу цілісної картини. Ми ще не вийшли на виконання завдань день у день (бо пізніше почали), але, звичайно, Маша не сильно через це і турбується. Контрольні роботи не прості, часом не вистачає виділеного часу, щоб відповісти на всі запитання. У звичайній школі вона була відмінницею. Але коли запитую, чи подобається тут, Маша з упевненістю відповідає: “ТАК!” Математику ловить, додаткових занять не потребує, а от з українською …. швидше за все, потрібен буде вчитель. Але я все ж думаю, що їй просто не подобається цей предмет, тому вона його ігнорує (я теж мови не любила). Зате дуже багато часу доня присвячує себе творчості – і це приносить їй задоволення. А я щиро радію за неї.

Марина Колос

Мама (7 клас)

Навчальний рік у новій школі завершено , позаду 7-й клас. Усі контрольні здано, чекаємо на табель. Мій перший рік без стресу, негативу до школи та поборів на штори А що так можна було? Знаєте, а я таки пишаюся собою! Це було, без заперечень, одне з найважливіших, доленосних, важких рішень. Я переступила через осуд оточуючих, але вчинила на користь моєї дитини – перевела її до нової школи, до дистанційного закладу “Атмосферна школа”. Це, повірте, дійсно крок у майбутнє. Цей рік прожили не в режимі “лінивий учень і зла мати”, ми були командою в дивовижному освітньому просторі. Уперше школа викликає в мене таке захоплення та глибоку повагу: від керівників та вчителів до адміністратора. Я жодної секунди не шкодувала, що Аліса тут навчається! Я пишаюся цим☺️ і @atschool.com.ua дякую всій команді ! З вами цікаво (буду відвертою, я теж уроки підглядаю☺️) і легко. Процвітання вам та розвитку! До зустрічі в новому навчальному році.

Векарева Рина

Мама (6 клас)

“Атмосферна” стала нашим вибором) Відмінна комунікація, подача матеріалу, термін здачі. Відучилися цей рік у 6 класі легко та цікаво.

Алла

Дочка вчиться в цій школі. Тепер у неї з’явилося більше вільного часу на секції, гуртки, відпочинок. Можна займатися віддалено, переглянути урок у записі. Я вважаю, що зробила правильний вибір. Дочка дуже рада новій школі.

Алла Ромашка

Мама (7 клас)

Дякуємо, Атмосферна Школа за чудовий, цікавий та насичений знаннями навчальний рік! Дякуємо за цікаві лабораторні роботи! Наш вчитель хімії Глеб Репич неперевершений! А Нудний Ден з фізики! Це круто та корисно, навіть, дорослим! Попереду відпочинок і до нових знань!

Жанна Косенко

Плюси Атмосферної в тому, що учень може прослухати урок навіть, коли десь їде, це дуже зручно! Другий плюс, це ваші відео з наочністю, коли вчитель показує мінерали дитині, вона їх бачить, коли проводить експеримент. Це величезні плюси вам, бо інші школи не мають такого арсеналу. Цікавий контент це найсильніший стимул.

Учениця

Мені дуже сподобалося вчитися тут! Це дуже цікаво, весело, гарно на відміну від моєї минулої школи.

Ярченко Руслана

Мама (11 клас)

За рік кількість учнів у нашому 11-му класі збільшилася втричі. І я ні разу не пошкодувала про свій вибір. Син навчався із задоволеннм. Оцінки чудові. Були деякі організаційні моменти, але де їх нема? Школа нова і десь трохи не вистачало досвіду, десь зростання випереджало розвиток, але загалом Атмосферна Школа молодці.

Георгій Коваленко

Батько (5 клас)

Щиро дякуємо! За креативність, технологічність, професійність, уважність до потреб учнів і готовність бути на зв’язку майже цілодобово. Буквально сьогодні син запитував, чи можна буде йому продовжувати навчатися в «Атмосферній школі» у разі завершення пандемії. Ми його заспокоїли 😉 І окрема подяка за вічні цінності і цитату Сковороди у відео привітанні. Та й повідомлення про входження до світової спільноти дистанційних шкіл надихає!

Яна Литовченко

Ваша школа це інша реальність, де немає примусу і контролю дорослих! Це дуже цікаві і сучасні уроки, без застарілої і неправдивої інформації. Це можливість дитині менше писати непотрібного в зошиті, а просто більше думати над відповіддю замість писанини. Це можливість створити свій графік навчання, наприклад, вивчати в день один предмет, кілька уроків підряд, а на наступний день інший. Дитина висипається і з гарним настроєм вчиться. Просто має вибір і це дуже мотивує Це був чудовий навчальний рік❤️

Стань учнем Атмосферної школи

Наші партнери

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.