Документи та ліцензії

Ми в ЄДЕБО

edbologo

Розпорядження КМДА від 03 жовтня 2019 року № 1751 про видачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ “ЗАКЛАД ОСВІТИ “КИЇВ ГЛОБАЛ СКУЛ” ліцензії на право провадження освітньої діяльності у сфері повної загальної середньої освіти

kmdalogo

Ліцензія на право провадження освітньої діяльності у сфері повної загальної освіти отримано ТОВАРИСТВОМ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЗАКЛАД ОСВІТИ «КИЇВ ГЛОБАЛ СКУЛ» 03.10.2019.
Розпорядження Київської міської державної адміністрації № 1751.

Освiтня платформа «АТМОСФЕРНА ШКОЛА» рекомендована Міністерством освіти і науки України для отримання загальної середньої освіти у дистанційному форматі.

Наказ №182 про зміну найменування ТОВ “ЗАКЛАД ОСВІТИ “КИЇВ ГЛОБАЛ СКУЛ” на ТОВ “АТМОСФЕРНА ШКОЛА” від 16.11.2021

наказ про зміну назви

Освітня платформа «АТМОСФЕРНА ШКОЛА» є вітчізняною продукцією, що виготовлена у відповідності із ГСТУ 79-008.99 «Обладнання закладів освіти. Засоби навчання. Екранно-звукові».

Наказ про реалізацію інноваційного освітнього проєкту за темою «Моделювання інтегрованого цифрового освітнього-середовища в малокомплективних закладах загальної середньої освіти».

МАТЕРІАЛИ ДЛЯ ВИКОРИСТАННЯ В РОБОТІ ПРАЦІВНИКАМИ ПСИХОЛОГІЧНОЇ СЛУЖБИ

ЗВІТ ДИРЕКТОРА ШКОЛИ ЗА 2020-2021 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

АДМІНІСТРАЦІЯ

СТАТУТ

КОНЦЕПЦІЯ

ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ

ОСВІТНЯ ПРОГРАМА

ОСВІТНЯ ПРОГРАМА

ОСВІТНЯ ПРОГРАМА

Атмосферна школа має всіх необхідні ліцензії та документи для впровадження якісної дистанційної освіти в Україні. Після успішного завершення дистанційного навчання в Атмосферній школі кожен учень отримує свідоцтво державного зразка про загальну середню освіту. Навчальна платформа школи має гриф «Рекомендовано Міністерством освіти і науки України», а також висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи, що позначає відповідність освітньої платформи Атмосферної школи до всіх вимог ДСТУ 79-008.99. Навчання у дистанційній школі відповідає встановленим медичним критеріям безпеки та іншим показникам, що дозволяє учням опановувати шкільну програму без шкоди для їхнього здоров’я. Завдяки тому, що відеоуроки в дистанційній Атмосферній школі тривають на більше п’ятнадцяти хвилин, а розклад навчання дитина може встановлювати сама, вона має можливість навчатися у зручному для неї темпі. Учні 1-11 класів навчаються за авторськими уроками, якісними відеопрезентаціями та безліччю інших додаткових корисних матеріалів, що представлені в онлайн-форматі. Зі структурою типового уроку можна ознайомитися в однойменному розділі, а зареєструватися на навчальній платформі онлайн-школи та протестувати, як саме проходить навчання, можна просто зараз в розділі «Демо-доступ».

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.