Дистанційне навчання у початковій школі

Пакет «Учень» 1-4 класи

 1. Навчання відбувається за типовою освітньою програмою НУШ
 2. Лагідна адаптація до школи у супроводі педагогів високої кваліфікації
 3. Доступ до сучасних застосунків
 4. Повернення до 18% вартості навчання онлайн у 1-4 класах за податковою знижкою

Річна форма навчання

Класичний шкільний темп – 1 клас за рік.

ШЛЯХ “УЧЕНЬ”

Вибір батьків

2 890 грн

/ Місяць

 • Свідоцтво державного зразка
 • Доступ до оновленого контенту 24/7
 • Повна менторська підтримка
 • Атмосферні зустрічі з ментором (онлайн та офлайн)
 • Майстер-класи (онлайн та офлайн)
 • Онлайн-уроки з вчителем

ШЛЯХ “УЧЕНЬ PRO”

4 290 грн

/ Місяць

 • Свідоцтво державного зразка
 • Доступ до оновленого контенту 24/7
 • Повна менторська підтримка
 • Атмосферні зустрічі з ментором (онлайн та офлайн)
 • Майстер-класи (онлайн та офлайн)
 • Щоденний консультаційний онлайн-урок.
 • Індивідуальні консультації (3/міс.)
 • Підготовка до ДПА для 4 класу

Екстернатна форма навчання

Прискорена програма для тих, хто хоче швидше закінчити.

ШЛЯХ “ЕКСТЕРН”

1 490 грн

/ міс. *

 • Свідоцтво державного зразка.
 • Доступ до оновленого контенту 24/7.
 • Базова менторська підтримка.

* при сплаті за семестр навчання

ШЛЯХ “ЕКСТЕРН PLUS”

30 000 грн

/ рік

 • Свідоцтво державного зразка.
 • Доступ до оновленого контенту 24/7.
 • Базова менторська підтримка.
 • Групові консультації (до 15/міс.).
 • 2 класи за 1 навчальний рік.

ШЛЯХ “ЕКСТЕРН PRO”

70 000 грн

/ рік

 • Свідоцтво державного зразка.
 • Доступ до оновленого контенту 24/7.
 • Повна менторська підтримка.
 • Групові консультації (до 30/міс.).
 • 2 класи за 1 навчальний рік.
 • Індивідуальні консультації (5/міс.).
 • Майстер-класи (онлайн та офлайн).
 • Атмосферні зустрічі з ментором (онлайн та офлайн)
 • Позашкілля (2 гуртки/міс. на вибір).
 • Підготовка до ДПА для 4-го класу.

Форма додаткової освіти

Альтернатива репетиторам і можливість наздогнати предмети шкільної програми.

ШЛЯХ “СЛУХАЧ”

800 грн

/ Місяць

 • Доступ до цифрових навчальних матеріалів, розроблених згідно з освітньоюї програмоюи МОН:

-презентації;
-лабораторні;
-опорні конспекти;
-тести та контрольні роботи з перевіркою.

 • Допомога в опануванні навчальної платформи й технічна підтримка протягом навчання.

Наші вчителі

Ольга Єременко

КЕРІВНИЦЯ КАФЕДРИ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ

Привіт! Мене звати Ольга Володимирівна. Я – викладачка педагогіки та методики початкової освіти. Педагогічний стаж 12 років. Полюбляю навчатися та навчати. Авторка конспектів уроків до шкільних підручників та зошитів схвалених МОН України. Кваліфікаційна категорія – «Спеціаліст вищої категорії». Педагогічне звання – «Старший учитель»

Анастасія Болдог

УЧИТЕЛЬКА ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ

Привіт! Я Анастасія, учителька початкових класів Атмосферної школи. З дитинства в мене було чітке усвідомлення, що я стану вчителем. Оскільки люблю навчати, вмію вислухати та допомогти знайти вихід із будь-якої ситуації. Вивчаю психологію, читаю книги та займаюся танцями. Стану для тебе наставником: учителем, психологом і коучем. Навчу досліджувати світ, допоможу знайти в собі таланти та розвинути їх, сприятиму використанню та вдосконаленню здібностей.

Анастасія Шокот

УЧИТЕЛЬКАПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ

Привіт! В Атмосферній школі працюю з молодшими учнями. Упевнена, що навіть найдосвідченішому вчителю є чому навчитися і у наймолодших учнів, оскільки вони точно ніколи не стоять на місці, прагнуть знань та, хоч і по секрету, розкривають різні цікавинки сучасного світу!) Окрім вчителювання, люблю розвантажуватись слуханням музики та співом, трішки граю на гітарі. Також я є практикуючим логопедом. Девіз: “Маленька праця краща за велике безділля!”

Тетяна Пилипчук

УЧИТЕЛЬКАПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ

Вітаю! Мене звати Тетяна і я учителька початкових класів в Атмосферній школі. Як усім відомо, початкова школа для учнів має стати потужним стартом для опанування знань у наступних класах. А тому навчання має бути веселим і цікавим, а вчителька повинна вміти так організувати навчальний процес, щоб діти прагнули до нових знань, і їх не зупиняли жодні труднощі на цьому шляху. Мені подобається бути з учнями в потоці та на одній хвилі, тому один, два, три… Ловіть атмосферну хвилю та пірнаймо в знання!

Лілія Лужна

УЧИТЕЛЬКААНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

Hello! Мене звати Лілія. Я – вчителька англійської мови в Атмосферній школі. Вважаю, що навчання має відбуватись креативно, легко, та з застосуванням сучасних методик. Саме тому я регулярно підвищую свою кваліфікацію та відвідую різні тренінги, у тому числі з носіями мови. Зроблю все можливе, щоб зацікавити учнів і доведу, що англійська – це сучасно, інтерактивно та весело! Нумо пірнати у світ англійської разом! Зі мною – атмосферно! Доєднуйтесь!

Тетяна Смаглюк

УЧИТЕЛЬКАПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ

Вітаю! Мене звати Тетяна і я учителька початкових класів в Атмосферній школі. Як садівник доглядає молоді саджанці, так і я – допомагаю своїм учням тягнутися до світла знань, бо вірю, що вони виростуть мудрими, творчими, здатними примножувати добро. Я вірю в своїх учнів! Моїм педагогічним кредом є “Любити свого учня всяким: талановитим чи не дуже, веселим чи сумним, спокійним чи непосидючим… Спілкуватися з ним, навчати й радіти, бо учень – це свято, яке триває доти, поки ти є разом із ним”.

Ксенія Смірнова

УЧИТЕЛЬКАПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ

Вітаю! Я Ксенія, учителька початкових класів Атмсоферної школи. «Не даруй дитині картину – подаруй їй фарби і полотно», – значить навчити дитину міркувати, творити, і використовувати свої здібності, які закладені природою, не загубити цей дар, можна лише коли вчитель з чистим люблячим серцем йде до учня, адже творчість —  це похідна інтелекту, заломлена через мотиваційну структуру. Саме цього принципу я дотримуюсь в своїй педагогічній діяльності. Щоденне спілкування з дітьми дає мені силу та радість життя.

Вікторія Подик

УЧИТЕЛЬКААНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

Вітаю! Я Вікторія, вчителька англійської мови в Атмосферній школі. Вважаю, що вивчення мови має бути цікавим, комфортним та результативним. Саме тому, намагаюсь бути не тільки вчителем, а і другом для вашої дитини. Зі мною, учні не соромляться говорити та висловлювати свою думку іноземною мовою. Найкраща винагорода для мене, коли учні з нетерпінням чекають наступного заняття!

Влада Іванова

УЧИТЕЛЬКАПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ

Всім привіт! Я вчитель початкових класів Атмосферної школи! Вважаю, що вчитель має бути не тільки наставником і порадником, людиною, що дарує знання, а й другом. Тим, кому можна довіритися, з ким можна розкритися і почуватися вільно та впевнено. Перший вчитель – це та людина, яка допомагає збудувати фундамент знань і впевненості. Любити серцем кожного учня, розуміти, допомагати, відчувати потребу дитини, бути прикладом і опорою. Саме цього дотримуюсь у своїй роботі. Моє педагогічне кредо, стало ідентичним з моїм наставником – “Серце віддаю дітям”.

Тетяна Саврук

УЧИТЕЛЬКАПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ

Найщиріші вітання! Я вчитель початкових класів “Атмосферної школи”. Завдяки роботі з учнями я щодня надихаюсь на нові звершення, дослідження, на створення грайливої та творчої атмосфери під час навчання. Впевнена, що лише власним прикладом можу гідно виховувати та навчати дітей. В житті та праці керуюсь словами О. Довженка: “Щоб зворушити, треба бути зворушеним, щоб радувати, просвітлювати душевний світ, треба нести просвітленість у своєму серці…” Тож сердечно запрошую до навчання у колі дружньої родини нашої школи!

Христина Париляк

УЧИТЕЛЬКАПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ

Вітаю! Я вчитель початкових класів у Атмосферній школі. Вважаю, що вчитель – це професія серця. Вчитель – це та людина, яка віддає своїм учням не лише багаж знань, а й свої емоції. Моє педагогічне кредо : “Навчати та виховувати так, щоб у кожному дитячому серці запалити вогник пізнання, мислення та добра”

Приклади уроків
slide image
Математика
slide image
Я досліджую світ
slide image
Інформатика
slide image
Українська мова

Відгуки

Ми будемо раді якщо ви поділитесь вашим відгуком про нашу роботу, аби ми могли ставати краще

Хорошая Юлія

Мама (6 клас)

Ви часто мене питаєте, як наші успіхи на домашньому навчанні . Ще рано робити якісь висновки, та й, загалом, я сама наразі не бачу цілісної картини. Ми ще не вийшли на виконання завдань день у день (бо пізніше почали), але, звичайно, Маша не сильно через це і турбується. Контрольні роботи не прості, часом не вистачає виділеного часу, щоб відповісти на всі запитання. У звичайній школі вона була відмінницею. Але коли запитую, чи подобається тут, Маша з упевненістю відповідає: “ТАК!” Математику ловить, додаткових занять не потребує, а от з українською …. швидше за все, потрібен буде вчитель. Але я все ж думаю, що їй просто не подобається цей предмет, тому вона його ігнорує (я теж мови не любила). Зате дуже багато часу доня присвячує себе творчості – і це приносить їй задоволення. А я щиро радію за неї.

Марина Колос

Мама (7 клас)

Навчальний рік у новій школі завершено , позаду 7-й клас. Усі контрольні здано, чекаємо на табель. Мій перший рік без стресу, негативу до школи та поборів на штори А що так можна було? Знаєте, а я таки пишаюся собою! Це було, без заперечень, одне з найважливіших, доленосних, важких рішень. Я переступила через осуд оточуючих, але вчинила на користь моєї дитини – перевела її до нової школи, до дистанційного закладу “Атмосферна школа”. Це, повірте, дійсно крок у майбутнє. Цей рік прожили не в режимі “лінивий учень і зла мати”, ми були командою в дивовижному освітньому просторі. Уперше школа викликає в мене таке захоплення та глибоку повагу: від керівників та вчителів до адміністратора. Я жодної секунди не шкодувала, що Аліса тут навчається! Я пишаюся цим☺️ і @atschool.com.ua дякую всій команді ! З вами цікаво (буду відвертою, я теж уроки підглядаю☺️) і легко. Процвітання вам та розвитку! До зустрічі в новому навчальному році.

Векарева Рина

Мама (6 клас)

“Атмосферна” стала нашим вибором) Відмінна комунікація, подача матеріалу, термін здачі. Відучилися цей рік у 6 класі легко та цікаво.

Алла

Дочка вчиться в цій школі. Тепер у неї з’явилося більше вільного часу на секції, гуртки, відпочинок. Можна займатися віддалено, переглянути урок у записі. Я вважаю, що зробила правильний вибір. Дочка дуже рада новій школі.

Алла Ромашка

Мама (7 клас)

Дякуємо, Атмосферна Школа за чудовий, цікавий та насичений знаннями навчальний рік! Дякуємо за цікаві лабораторні роботи! Наш вчитель хімії Глеб Репич неперевершений! А Нудний Ден з фізики! Це круто та корисно, навіть, дорослим! Попереду відпочинок і до нових знань!

Жанна Косенко

Плюси Атмосферної в тому, що учень може прослухати урок навіть, коли десь їде, це дуже зручно! Другий плюс, це ваші відео з наочністю, коли вчитель показує мінерали дитині, вона їх бачить, коли проводить експеримент. Це величезні плюси вам, бо інші школи не мають такого арсеналу. Цікавий контент це найсильніший стимул.

Учениця

Мені дуже сподобалося вчитися тут! Це дуже цікаво, весело, гарно на відміну від моєї минулої школи.

Ярченко Руслана

Мама (11 клас)

За рік кількість учнів у нашому 11-му класі збільшилася втричі. І я ні разу не пошкодувала про свій вибір. Син навчався із задоволеннм. Оцінки чудові. Були деякі організаційні моменти, але де їх нема? Школа нова і десь трохи не вистачало досвіду, десь зростання випереджало розвиток, але загалом Атмосферна Школа молодці.

Георгій Коваленко

Батько (5 клас)

Щиро дякуємо! За креативність, технологічність, професійність, уважність до потреб учнів і готовність бути на зв’язку майже цілодобово. Буквально сьогодні син запитував, чи можна буде йому продовжувати навчатися в «Атмосферній школі» у разі завершення пандемії. Ми його заспокоїли 😉 І окрема подяка за вічні цінності і цитату Сковороди у відео привітанні. Та й повідомлення про входження до світової спільноти дистанційних шкіл надихає!

Яна Литовченко

Ваша школа це інша реальність, де немає примусу і контролю дорослих! Це дуже цікаві і сучасні уроки, без застарілої і неправдивої інформації. Це можливість дитині менше писати непотрібного в зошиті, а просто більше думати над відповіддю замість писанини. Це можливість створити свій графік навчання, наприклад, вивчати в день один предмет, кілька уроків підряд, а на наступний день інший. Дитина висипається і з гарним настроєм вчиться. Просто має вибір і це дуже мотивує Це був чудовий навчальний рік❤️

Стань учнем Атмосферної школи

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.