Знайомтесь! Це провідні фахівці “Атмосферної школи”.

 • Тетяна Серебрянська

  Директорка Атмосферної школи

  Вітаю! Мене звати Тетяна Серебрянська і я директорка Атмосферної школи. Ми з неймовірно талановитою командою вчителів та експертів працюємо у школі, що мотивує, надихає і створює правильну атмосферу навчання для кожної дитини. Я впевнено можу сказати, що за якістю навчальних матеріалів, технологічністю платформи та індивідуальністю підходу Атмосферна школа не має рівних! Та на цьому ми не зупиняємося й постійно працюємо над пошуком нових, ще більш натхненних рішень. Атмосферна школа — твій шлях до мрії.

 • Захар Симчич

  Директор з розвитку

  Привіт! Мене звати Захар Симчич. Моя сфера відповідальності у Атмосферній школі – розвиток та розробка нових курсів та продуктів. За час моєї професійної діяльності мені вдалося попрацювати в різних галузях, компаніях та країнах. Утім цікавість до освіти завжди була одним з моїх пріоритетів. Я дуже вдячний долі за те, що зараз маю шанс працювати у такій амбітній та професійній команді. Переконаний, що нам під силу сформувати такий освітній простір, де дитина зможе реалізувати увесь свій потенціал.

 • Ігор Михайлюк

  Керівник IT розробки

  Вітаю! Мене звати Міхайлюк Ігор. Я разом з нашою командою програмістів та дизайнерів створив сайт, на якому ви зараз знаходитесь, і навчальну платформу Атмосферної школи. Я багато років займаюсь проєктуванням та розробкою різноманітних систем та сервісів, в тому числі і навчальних платформ. Але цей проєкт став для мене найцікавішим, тому я прагну зробити систему найзручнішою для вас і буду постійно її вдосконалювати. Бажаю приємного користування та успіхів у навчанні.
  P.S. В моїй роботі мені часто стають в нагоді знання, які я отримував ще на шкільних уроках математики та інформатики)

 • Вадим Мунтян

  Заступник директора з методичної роботи

  Вітаю! Я – Вадим, відповідаю за навчальну та методичну роботу Атмосферної школи. Скільки себе пам’ятаю – працюю в освіті) Безмежно люблю свою роботу. Але це не заважає мені захоплюватись мистецтвом, спортом та подорожами. Я щасливий бути частиною команди АШ, адже, як показує практика, разом ми звернемо будь- які гори, подолаємо всі перешкоди і навіть перегриземо граніт науки. Звертайся до мене, друже! Радо допоможу.

 • Ірина Єзан

  Керівниця освітнього напрямку "Атмосферної школи"

  Вітання! Я вчитель географії Ірина Єзан. Моя мрія – щоб ви полюбили географію, як люблю її я. Географія – це не просто вивчити всі країни, річки, гори, моря та інше на карті. Географія – це про розуміння всього, що відбувається на нашій планеті, це практичні навички, які можуть врятувати життя, це захопливі відкриття, і це зазирання у майбутнє. Рушаймо разом з нами у чарівний світ планети Земля і не лише

 • Людмила Айдарова

  Керівниця кафедри біології

  Всім привіт! В «Атмосферній школі» я викладаю біологію, природознавство та основи здоров’я. Маю досвід роботи не тільки в освітній сфері, але й у галузі фарм-бізнесу та дерматокосметологїі. У нашій школі ви неодмінно прокачаєте свій мозок, дізнаєтеся, скільки, насправді, волосків виросте на місці вирваного, навіщо ми дихаємо, що приховано у найглобальнішому у світі носії інформації – геномі людини – і розкриєте ще багато таємниць живих істот! До зустрічі на уроках!

 • Тетяна Ільєнко

  Керівниця кафедри української мови та літератури

  Друже,вітання! Я твоя вчителька української мови та літератури. Рада тебе бачити на цьому курсі.
  Ми разом із тобою розпочнемо подорож довжиною в тисячі рядків і відвідаємо новий світ мови й літератури, який змінить твоє уявлення про звичне й буденне. Станемо свідками життєвих ситуацій, у які потрапляли відомі прозаїки та поети. Помандруємо шляхами героїв казок, поезій, романів, оповідань…
  Ми відчуємо подих тієї істини, яка лежить між рядками таємниць, схованими дбайливими руками Майстрів Слова…

 • Наталя Лисак

  Керівниця кафедри мистецтва

  Вітаю! Мене звати Наталя. Я викладаю мистецтво в Атмосферній школі, граю на віолончелі в симфонічному оркестрі і є автором ідей до відеоробіт.
  Через сприйняття музики, споглядання картин, вивчення архітектури людина збагачується духовно та фізично, що надає їй потужну енергію. І коли ми розуміємось на прекрасному, то отримуємо натхнення, яке необхідне для будь-яких звершень. Хтозна, може серед Вас, наших учнів, є майбутній рок-музикант, видатний скульптор чи експерт з діамантів Тіффані?
  Тож вивчаймо мистецтво разом в атмосфері натхнення та легкого сприйняття! До зустрічі!

 • Євгеній Варзар

  Керівник кафедри інформатики

  Привіт! Мене звати Євгеній Варзар, викладаю у вас інформатику. Хочете навчитись встановлювати вінду, обробляти багато інформації, робити дивовижні презентації, користуватись різноманітними програмами, чи навіть написати свою, то вам до мене! Зустрінемося в онлайні!

 • Валерія Гах

  Керівниця кафедри англійської мови

  Hello, dear students! Вас вітає вчитель англійської мови Гах Валерія. Обожнюю англійську і все, що з нею повʼязано. З радістю і задоволенням допоможу вам здобути знання у вивченні мови. Це велика і наполеглива праця, але разом , працюючи , як командна , ми зможемо все! So, if you are ready, let’s start our journey into the beautiful world of the English language.

 • Олена Земцова

  Керівниця кафедри математики

  Привіт! Мене звуть Олена Земцова і я тут із важливою місією – закохати тебе у математику. На уроках ти не лише навчишся рахувати 2+2, а і отримаєш корисні знання, що неодмінно допоможуть у житті. Тобі ніяк не обійтися без наших уроків навіть для того, щоб купити правильну кількість шпалер до кімнати. А можливо, навіть саме цей предмет надихне тебе стати науковцем у NASA, там без математики ніяк. Наша команда проведе тебе у захоплюючий та цікавий світ математики, та доведе, що це легко, захоплююче та творчо! А головне, що це не просто цифри, а щось більше. Зустрінемося!

 • Ольга Єременко

  Керівниця кафедри початкової школи

  Привіт! Мене звати Ольга Володимирівна. Я – викладачка педагогіки та методики початкової освіти. Педагогічний стаж 12 років. Полюбляю навчатися та навчати. Авторка конспектів уроків до шкільних підручників та зошитів схвалених МОН України. Кваліфікаційна категорія – «Спеціаліст вищої категорії». Педагогічне звання – «Старший учитель»

Головні складники нашого успіху

Ми побудували школу, де ідеально поєднуються мотивувальний до навчання формат подання матеріалу, продуманий та інформативний аналітичний блок у батьківському кабінеті та команда креативних вчителів.

Система засвоєння матеріалу

Складники дистанційного уроку: відеопрезентація, опорний конспект, завдання для самостійного виконання або тренажер, додаткові матеріали й тест для самоперевірки. Це дозволяє у різний спосіб вивчати, засвоювати та повторювати пройдений матеріал.

Мотивація учнів і поінформованість батьків

Набірна система оцінки дає можливість спрогнозувати й підвищити оцінку, отриману за контрольну роботу: за допомогою додаткових поурочних тестів, тематичних контрольних і самостійних робіт. Аналітика в батьківському кабінеті дозволяє постійно бути в курсі успішності дитини.

Постійне вдосконалення

Ми ніколи не зупиняємося у роботі над покращенням нашого контенту. Уся команда щодня працює над розробкою та впровадженням нових методик, підходів до навчання і міждисциплінарних проєктів.

Вчимо вчитися

Ми вчимо дітей працювати з інформацією й розвивати навички, необхідні для подальшого навчання у виші та дорослого життя. Передусім ідеться про планування часу й організацію роботи. Дитина сама вирішує, коли їй зручно навчатися.

Команда вчителів

Наша команда – це колектив однодумців з міжнародним досвідом роботи, науковими ступенями та неймовірною здатністю спілкуватися з дітьми зрозумілою їм мовою – у соцмережах, за допомогою блогів, які вміють мотивувати і закохати у свій предмет. А командні міждисциплінарні проєкти допомагають учням розвивати комунікативні практики.

Атмосферна школа на карті світу.
Членство у міжнародних організаціях

Для учнів Атмосферної школи – це можливість співпрацювати із закордонними закладами та продовжувати навчання в найкращих університетах і коледжах світу.

Атмосферна школа стала першим і єдиним навчальним закладом в Україні, який приєднався до Міжнародної асоціації дистанційної освіти (ICDE). Членство у цій організації відкриває неймовірні перспективи у міжнародній співпраці для учнів і викладачів нашої школи.
ICDE – міжнародна організація, створена у 30-х роках минулого століття, об’єднує понад 200 навчальних закладів із більш ніж 80 країн, зі штабквартирою в Осло, Норвегія.
У межах співпраці з ICDE наші учні зможуть брати участь у різноманітних спільних міжнародних проєктах та обирати для продовження навчання найкращі ЗВО світу. А вчителі матимуть можливість обмінюватися досвідом із закордонними колегами, залучаючи звідти й учнів для роботи над різноманітними спільними програмами.

Атмосферна школа Online та Offline

Ми не обмежуємося лише дистанційним навчанням.
Цікаві offline-проєкти – можливість дослідити міждисциплінарні зв’язки і потоваришувати з однокласниками.

Відгуки

Ми будемо раді якщо ви поділитесь вашим відгуком про нашу роботу, аби ми могли ставати краще

Хорошая Юлія

Мама (6 клас)

Ви часто мене питаєте, як наші успіхи на домашньому навчанні . Ще рано робити якісь висновки, та й, загалом, я сама наразі не бачу цілісної картини. Ми ще не вийшли на виконання завдань день у день (бо пізніше почали), але, звичайно, Маша не сильно через це і турбується. Контрольні роботи не прості, часом не вистачає виділеного часу, щоб відповісти на всі запитання. У звичайній школі вона була відмінницею. Але коли запитую, чи подобається тут, Маша з упевненістю відповідає: “ТАК!” Математику ловить, додаткових занять не потребує, а от з українською …. швидше за все, потрібен буде вчитель. Але я все ж думаю, що їй просто не подобається цей предмет, тому вона його ігнорує (я теж мови не любила). Зате дуже багато часу доня присвячує себе творчості – і це приносить їй задоволення. А я щиро радію за неї.

Марина Колос

Мама (7 клас)

Навчальний рік у новій школі завершено , позаду 7-й клас. Усі контрольні здано, чекаємо на табель. Мій перший рік без стресу, негативу до школи та поборів на штори А що так можна було? Знаєте, а я таки пишаюся собою! Це було, без заперечень, одне з найважливіших, доленосних, важких рішень. Я переступила через осуд оточуючих, але вчинила на користь моєї дитини – перевела її до нової школи, до дистанційного закладу “Атмосферна школа”. Це, повірте, дійсно крок у майбутнє. Цей рік прожили не в режимі “лінивий учень і зла мати”, ми були командою в дивовижному освітньому просторі. Уперше школа викликає в мене таке захоплення та глибоку повагу: від керівників та вчителів до адміністратора. Я жодної секунди не шкодувала, що Аліса тут навчається! Я пишаюся цим☺️ і @atschool.com.ua дякую всій команді ! З вами цікаво (буду відвертою, я теж уроки підглядаю☺️) і легко. Процвітання вам та розвитку! До зустрічі в новому навчальному році.

Векарева Рина

Мама (6 клас)

“Атмосферна” стала нашим вибором) Відмінна комунікація, подача матеріалу, термін здачі. Відучилися цей рік у 6 класі легко та цікаво.

Алла

Дочка вчиться в цій школі. Тепер у неї з’явилося більше вільного часу на секції, гуртки, відпочинок. Можна займатися віддалено, переглянути урок у записі. Я вважаю, що зробила правильний вибір. Дочка дуже рада новій школі.

Алла Ромашка

Мама (7 клас)

Дякуємо, Атмосферна Школа за чудовий, цікавий та насичений знаннями навчальний рік! Дякуємо за цікаві лабораторні роботи! Наш вчитель хімії Глеб Репич неперевершений! А Нудний Ден з фізики! Це круто та корисно, навіть, дорослим! Попереду відпочинок і до нових знань!

Жанна Косенко

Плюси Атмосферної в тому, що учень може прослухати урок навіть, коли десь їде, це дуже зручно! Другий плюс, це ваші відео з наочністю, коли вчитель показує мінерали дитині, вона їх бачить, коли проводить експеримент. Це величезні плюси вам, бо інші школи не мають такого арсеналу. Цікавий контент це найсильніший стимул.

Учениця

Мені дуже сподобалося вчитися тут! Це дуже цікаво, весело, гарно на відміну від моєї минулої школи.

Ярченко Руслана

Мама (11 клас)

За рік кількість учнів у нашому 11-му класі збільшилася втричі. І я ні разу не пошкодувала про свій вибір. Син навчався із задоволеннм. Оцінки чудові. Були деякі організаційні моменти, але де їх нема? Школа нова і десь трохи не вистачало досвіду, десь зростання випереджало розвиток, але загалом Атмосферна Школа молодці.

Георгій Коваленко

Батько (5 клас)

Щиро дякуємо! За креативність, технологічність, професійність, уважність до потреб учнів і готовність бути на зв’язку майже цілодобово. Буквально сьогодні син запитував, чи можна буде йому продовжувати навчатися в «Атмосферній школі» у разі завершення пандемії. Ми його заспокоїли 😉 І окрема подяка за вічні цінності і цитату Сковороди у відео привітанні. Та й повідомлення про входження до світової спільноти дистанційних шкіл надихає!

Яна Литовченко

Ваша школа це інша реальність, де немає примусу і контролю дорослих! Це дуже цікаві і сучасні уроки, без застарілої і неправдивої інформації. Це можливість дитині менше писати непотрібного в зошиті, а просто більше думати над відповіддю замість писанини. Це можливість створити свій графік навчання, наприклад, вивчати в день один предмет, кілька уроків підряд, а на наступний день інший. Дитина висипається і з гарним настроєм вчиться. Просто має вибір і це дуже мотивує Це був чудовий навчальний рік❤️

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.