,

Атмосферна школа отримала відзнаку у Національному конкурсі “Благодійна Україна-2022″

Атмосферна школа отримала відзнаку у Національному конкурсі “Благодійна Україна-2022” – “Благодійність на захисті України”. Серед великої кількості учасників, Атмосферна школа була визнана однією з трьох благодійників року в номінації «Доброчинність в освіті та науці».

У 2022 році Атмосферна школа розпочала благодійну діяльність іще до початку повномасштабного вторгнення з боку РФ. У січні МОН ухвалило наказ № 16 про старт інноваційного освітнього проєкту на базі Атмосферної школи, покликаного забезпечити рівний доступ до якісних освітніх матеріалів для всіх загальноосвітніх шкіл України. Це дозволило розпочати масштабну діяльність і вже за короткий час залучити до співпраці ряд шкіл із різних регіонів України.

Війна на короткий час сповільнила темпи втілення інноваційного проєкту, утім уже з вересня 2022 року вдалося поновити роботу й збільшити кількість шкіл, учителі та учні яких на безоплатній основі отримали повний пакет (усі уроки з усіх предметів за весь навчальний рік) якісних навчальних матеріалів.

Від першого дня повномасштабного вторгнення Атмосферна школа долучилася до фінансової підтримки ЗСУ шляхом перерахування коштів на потреби військових у розмірі 300 000 грн та покупки мінібуса на потреби ЗСУ на 100 000 грн.

Окрім цього, ми взяли на себе відповідальність безкоштовно забезпечити освітніми матеріалами та безперервним доступом до навчального процесу всіх дітей шкільного віку, які через війну стали біженцями в країнах ЄС чи внутрішньо переміщеними особами в межах України. Загалом користувачами платформи на безоплатній основі стали 24 112 дітей та вчителів.

Ми вчили дітей у бомбосховищах, під обстрілами, у дорозі та на окупованих територіях. Наші вчителі (деякі з них також з окупованих територій) залишалися на постійному зв’язку з дітьми, заспокоювали їх та за допомогою регулярного навчання привносили елемент спокою й упевненості в завтрашньому дні.
Завдяки інноваційному підходу, суть якого – запровадження змішаного (очно-дистанційного формату навчання) нам удалося, хай і у віртуальному просторі, але зберегти класи та школи, які руйнували російські бомби й снаряди. Забезпеченням безперервності освітнього процесу ми щодня демонстрували ворогові незламність українського духу та невідворотність Перемоги України.

Десятки тисяч дітей з усієї України змогли залишитися в українському освітньому полі, незалежно від місця свого перебування, завдяки можливості навчатися в Атмосферній школі та користуватися нашими освітніми матеріалами. Багато з них вирішили продовжувати навчатися в нас і надалі, навіть після повернення до своїх домівок. Завдяки високій якості наших освітніх матеріалів та кваліфікації педагогічного персоналу, діти змогли вийти на новий рівень навчання, навіть покращивши свої результати.

Окремо варто відзначити зусилля, спрямовані на залучення до українського освітнього поля школярів, які через повномасштабну агресію з боку РФ опинилися за кордоном. Завдяки співпраці з мережею Українських освітніх хабів, організованих Міністерством освіти і науки України, Атмосферна школа забезпечила серію профорієнтаційних лекцій для школярів. До сьогодні відбулася майже сотня таких лекцій, які відвідали 5675 школярів у Польщі та інших країнах.

Ми переконані, що турбота про майбутнє школярів не повинна зводитися лише до допомоги у вивченні шкільних предметів. Таку важливу річ, як профорієнтація, потрібно вводити на якнайранніших етапах, щоб у дітей було достатньо часу й можливостей розглянути різноманітні варіанти продовження навчання після закінчення школи.

Завдяки знайомству зі змішаним (очно-дистанційним) форматом навчання школярі досягають довготривалих позитивних результатів в особистісному зростанні. Адже, навчаючись у такому форматі, діти опановують не лише hard skills, як-от глибокі знання з точних, природничих та гуманітарних наук, але й soft skills, пов’язані з плануванням, визначенням пріоритетів, проєктною та позашкільною роботою.

Зважаючи на те, у якому становищі опинилася українська освіта з перших днів повномасштабного вторгнення РФ, ми без перебільшення можемо сказати, що в тому числі завдяки нашій унікальній освітній платформі та якісним навчальним матеріалам десятки тисяч дітей зберегли шанс на побудову бажаного для себе майбутнього, яке неможливе без ґрунтовної та всеохоплюючої шкільної освіти

Ця відзнака – це не лише визнання нашої праці та зусиль, а й підтвердження нашої незламності та підтримки. Ми віримо, що кожна добра справа, незалежно від її розмірів, має велике значення і може принести позитивні зміни в життя людей.

Разом ми побудуємо світле майбутнє для наших дітей! Тільки вперед!

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.