Випускний в Атмосферній школі, де мрії стають реальністю!

Цього року випуск в Атмосферній школі став незабутньою подією, яка була сповнена радістю та сумом одночасно. Цей вечір був яскравим підсумковим етапом шкільного життя, повним емоцій та великих мрій наших випускників.

Завдяки Збройним силам України, ми змогли створити дітям по-справжньому атмосферну, теплу церемонію вручення свідоцтва офлайн та подарувати радість. Для учнів це було справжнім щастям – побачити своїх однокласників і вчителів не в гаджеті телефона, а поруч, поспілкуватися та порадіти разом

Важливим і зворушливим моментом випускного вечора було вручення свідоцтв. Директорка школи, Тетяна Володимирівна Серебрянська, особисто вручила цінні документи та привітала дітей із закінченням шкільного етапу.

І як же без побажань собі на майбутнє  Для того, щоб закарбувати свої цілі та вітання, діти створили справжню фотосушку, а також банку з побажаннями, яку домовилися відкрити через декілька років! Класно, правда ж?

Щиро вдячні нашим випускникам, що були частинкою атмосферної родини та розвивалися, навчалися разом! Тримаємо кулачки за ваше впевнене, світле майбутнє! Тільки вперед!

Залишаємо вам відео на згадку!

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.