Чотири способи, як дітям стати продуктивнішими

Якщо вашим дітям важко впоратися з завданнями, сидіти на одному місці, вони часто відволікаються та кидають роботу, ця стаття дасть вам чотири способи, як підвищити їх продуктивність:

1️⃣ Обмежуйте відволікання

Відволікаючі місця є всюди. Дітей може відволікати  соціальне життя або улюблена гра чи програма на телефоні. Важливо розвивати здорове соціальне життя, щоб більше відпочити та розслабитися. Але коли прийде час працювати над завданнями, постарайтеся, що діти відкинули усі ці відволікаючі фактори.

Якщо мобільний телефон або соціальні мережі не дозволяють зосередитися, відмежуйте дітей від цього. Покладіть  мобільний телефон в іншу кімнату. Щоб надати додаткову допомогу, спробуйте скористатися програмою на телефоні, яка встановлює обмеження на час використання екрана або використання соціальних мереж на певний період часу. Такі додатки, як Offtime й Moment, відстежують, як діти проводять свій час на телефоні, і допомагають вам встановлювати обмеження в областях, які  потрібні.

2️⃣ Виділіть важливіші завдання

Багато учнів вибирають порядок завдань навмання або намагаються спочатку зробити найпростіші. Це не найпродуктивніший спосіб виконання обов’язків. Якщо дитині важко залишатися продуктивним, тому що вона не може вибрати напрямок, варто спробувати спочатку зосередитися на складніших або важливіших завданнях.

Можна легко відчути себе безнадійним, коли у тебе  величезна кількість обов’язків. Діти не можуть зробити їх усі за один день, тому варто зробити ті, що є найважливішими.

3️⃣ Рано вставати

Більшість дітей воліли б спати якнайдовше, але багато найуспішніших людей у ​​світі встають рано.  Рано вставати пов’язано з важливою перевагою для здоров’я та покращенням продуктивності в школі.

У 2010 році Harvard Business Review опублікував дослідження, яке показало, що люди, які рано встають, як правило, отримують кращі оцінки й досягають успіху, ніж нічні сови. Ранкові люди також передбачають проблеми і намагаються звести їх до мінімуму… Ряд досліджень пов’язують цю рису, ініціативність, з кращою продуктивністю роботи, більшою успішністю в кар’єрі та більш високою заробітною платою.

Діти не повинні витрачати свій найпродуктивніший час, лежачи в ліжку, навіть якщо це вихідні дні, коли не потрібно вставати до школи. Не потрібно порушувати звичний режим, адже це запорука до високої продуктивності.

4️⃣ Зробити перерву та відпочити

Діти, які більше відпочивають і сплять повноцінно вночі, більш продуктивні, ніж ті, хто цього не робить. Люди не призначені для постійного витрачання енергії. Скоріше, ми маємо пульсувати між витрачанням і відновленням енергії.

Діти перенавантажені обов’язками в школі та вдома, адже більшість батьків прагнуть, щоб їхні діти і навчались добре і допомагали. Таким чином дитина зранку встає працює до обіду на уроках, потім приходить додому виконує домашні завдання й після цього прибирає у кімнаті чи миє посуд, тобто виконує певні обов’язки по дому, далі спати.

Перерви необхідні для дітей, адже вони можуть допомогти розбити монотонність і не дати дітям нудьгувати та почуватися виснаженим. Якщо те, над чим вони працюють, є занадто складним, вони можуть захотіти робити перерви раніше.

Підвищити дитячу продуктивність  можливо, якщо знати через що вона втратилась. Тому батьки постійно повинні контролювати та підтримувати своїх дітей, щоб вони досягли хороших результатів спочатку у школі, а потім у роботі.

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.